Sušiče profesionální

Profesionální sušiče určené do menších provozů jako jsou penzióny, mateřské školy apod. Sušiče jsou vybaveny odsáváním, díky kterému je dosaženo vysoké rychlosti sušení.

Sušič IMESA řady ES pro 7 kg prádla

Sušič IMESA ES 7

Sušiče prádla IMESA splňují požadavky jak malých, tak i velkých prádelen. Svým kvalitním provedením sušiče odpovídají veškerým evropským bezpečnostním předpisům. Sušiče se vyznačují jednoduchou obsluhou a vysokou spolehlivostí. Sušiče je možno dodat s elektrickým a parním ohřevem. Sušicí buben je vyroben z nerezové oceli. Technologie sušení je řízena pomocí mikroprocesoru. Na řídicí desku s mikroprocesorem se poskytuje záruka po dobu 24 měsíců. Standardní provedení sušiče je vybaveno 10 programy, které řídí teplotu a dobu sušení, optimalizují teplotu a dobu ochlazování, řídí reverzaci sušicího bubnu. Na displeji jsou signalizovány možné poruchy a nezbytná údržba. Uživatel má možnost nastavit dobu sušení a teplotu.

 

Sušič UNIMAC řady ND až pro 10 kg prádla

Sušič UNIMAC řady ND

Sušiče UNIMAC ND mají kapacitu až 10kg prádla. Sušič je standardně dodáván v provedení na 3-fázové připojení (6 kW), které zajišťuje krátký cyklus sušení. Velké nakládací dveře garantují snadnou manipulaci s prádlem. Sušiče mohou být dodány s elektrickým a plynovým ohřevem. Sušič může být dovybaven mincovníkem pro samoobslužné prádelny.

 

RYCHLÝ KONTAKT

Potřebujete poradit s výběrem? vyplňte náš formulář a my se Vám ozveme zpět.

TRADICE PRODEJE

Již 30 LET Vám dodáváme produkty nejvyšší kvality!

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

Vybavíme Vám kompletně celou profesionální prádelnu.

NÁVRH PRÁDELNY

Dokážeme Vám navrhnout, jak bude vypadat vaše prádelna.

PROFESIONÁLNÍ SERVIS

Nabízíme Vám nadstandardní záruční i pozáruční servis.