Profesionální pračky

Průmyslové pračky LM5 a NWFL jsou optimálním řešením pro malé provozy jako jsou penziony, mateřské školy, kadeřnické salóny, malokapacitní prádelny. Vyznačují se ekonomickým provozem, vysokou kvalitou a životností.

PRAČKA IMESA PROeasy line – pro 7 – 8 kg prádla

PRAČKA IMESA PROEASY LINE

Odpružené pračky ProEasy Line jsou určeny pro praní prádla v malokapacitních prádelnách. Jsou vhodné rovněž jako doplněk do velkokapacitních prádelen (např. do hotelových prádelen pro praní prádla hostů a pod.). Prací program je řízen pomocí procesoru s osmi pevně nastavenými programy. Veškeré součásti pračky, které přicházejí do kontaktu s prací lázní, jsou vyrobeny z nerezové oceli. Vnější plášť pračky je vyroben z nerezové oceli. Pračky jsou vybaveny elektrickým ohřevem prací lázně.

PRAČKA SPEED QUEEN SF3J - PRO 10 KG PRÁDLA

PRAČKA SPEED QUEEN SF3J

Pračky Speed Queen jsou optimálním řešením pro malé provozy jako jsou penziony, mateřské školy, kadeřnické salóny, malokapacitní prádelny. Vyznačují se ekonomickým provozem, vysokou kvalitou a životností. Díky poměru kapacity až 10 kg, pořizovacích nákladů a bezkonkurenčních záručních podmínek je tato pračka správnou volbou pro menší provozy. Pračku lze dodat rovněž v celonerezovém provedení. Pračka může být vybavena vypouštěcím čerpadlem nebo vypouštěcím ventilem.

RYCHLÝ KONTAKT

Potřebujete poradit s výběrem? vyplňte náš formulář a my se Vám ozveme zpět.

TRADICE PRODEJE

Již 30 LET Vám dodáváme produkty nejvyšší kvality!

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

Vybavíme Vám kompletně celou profesionální prádelnu.

NÁVRH PRÁDELNY

Dokážeme Vám navrhnout, jak bude vypadat vaše prádelna.

PROFESIONÁLNÍ SERVIS

Nabízíme Vám nadstandardní záruční i pozáruční servis.