Žehlicí stoly

Žehlicí stůl IMESA

Žehlicí stůl IMESA je optimální řešení pro malé prádelny a žehlírny. Stůl je vybaven vyhřívanou pracovní deskou a ventilátorem pro odsávání. Ideálním řešením je používat tento stůl v kompletu s profesionální parní žehličkou.

 

Žehlicí stůl WA-7N

Žehlicí stůl řady WA-7N je optimální řešení pro malé prádelny a žehlírny. Stůl je vybaven vyhřívanou tvarovou pracovní deskou a ventilátorem pro odsávání. Za příplatek může být vybaven profukováním. Stůl WA-7N se vyznačuje vysokou stabilitou. Ideálním řešením je používat tento stůl v kompletu s profesionální parní žehličkou.

 

Žehlicí stůl WA-7N/1

Žehlicí stůl řady WA-7N/1 je optimální řešení pro malé prádelny a žehlírny. Stůl je vybaven vyhřívanou obdélníkovou pracovní deskou a ventilátorem pro odsávání. Za příplatek může být vybaven profukováním. Stůl WA-7N se vyznačuje vysokou stabilitou. Ideálním řešením je používat tento stůl v kompletu s profesionální parní žehličkou.

Žehlicí stůl WA-2

Žehlicí stůl řady WA-2 je profesionální žehlicí stůl. Stůl je vybaven vyhřívanou pracovní deskou, ventilátorem pro odsávání a za příplatek funkcí profukování. Stůl WA-2 se vyznačuje vysokou kvalitou žehlení. Součástí stolu je zabudovaný parní vyvíječ. Stůl je určen do profesionálních prádelen a čistíren. Vyznačuje se širokou škálou doplňků.

 

Žehlicí stůl WA-8

Žehlicí stůl řady WA-8 je profesionální žehlicí stůl. Stůl je vybaven vyhřívanou tvarovou pracovní deskou, ventilátorem pro odsávání. Stůl WA-8 se vyznačuje vysokou kvalitou žehlení. Součástí stolu je zabudovaný parní vyvíječ. Stůl je určen do profesionálních prádelen a čistíren.

 

 

Žehlicí stůl WA-10N

Žehlicí stůl řady WA-10N je profesionální žehlicí stůl. Stůl je vybaven vyhřívanou tvarovou pracovní deskou, ventilátorem pro odsávání a funkcí profukování. Za příplatek může být stůl vybaven funkcí propařování, která je ideální pro žehlení sak, kabátů apod., přičemž částečně nahrazuje funkci napařovací figuríny. Stůl WA-10N se vyznačuje vysokou kvalitou žehlení. Součástí stolu je zabudovaný parní vyvíječ. Stůl je určen do profesionálních prádelen a čistíren. Vyznačuje se širokou škálou doplňků.

 

 

 

Žehlicí stůl ASSE/156; ASSE/170

Žehlicí stoly řady ASSE jsou vhodné pro ruční žehlení v prádelnách a čistírnách. Jsou vybaveny elektricky vyhřívanou pracovní deskou, s vestavěným parním vyvíječem nebo s možností napojení na vnější zdroj páry. Součástí stolu je profesionální napařovací žehlička.

Žehlicí stůl TAV/164; TAV/167

– Žehlicí stůl TAV 164 je vybaven vyvíječem páry
– Stoly jsou vybaveny odsáváním
– V kompletu s 1 žehličkou;
– Vhodný pro čistírny, hotelové prádelny, domovy důchodců, internátní prádelny a podobná zařízení
– Možnost dovybavení:
– Tvarová deska na límce a rukávy
– Druhá žehlička
– Pistole na odstraňování skvrn
– Žehlicí stůl odpovídá požadavkům na bezpečnost dle evropských norem
– Zařízení odpovídá nárokům na kvalitu dle UNI EN ISO 9001:2000

Žehlící figuríny

Napařovací figurína MAN/190; MAN/196

– Žehlicí figurína pro bundy, sukně a pláště,
– S parním vyvíječem na 15 litrů,
– S čerpadlem a odsáváním,
– Se dvěmi samostatnými úchyty pro rukávy,
– Vhodný pro čistírny, hotelové prádelny, domovy důchodců, internátní prádelny a podobná zařízení.
– Žehlicí figurína odpovídá požadavkům na bezpečnost dle evropských norem
– Zařízení odpovídá nárokům na kvalitu dle UNI EN ISO 9001:2000

Profesionální žehlička

Parní žehlička IMESA

Profesionální žehlička je určena do všech provozů, kde je kladen důraz na kvalitu žehlení. Žehlička je vybavena zásobníkem vody a vlastním parním vyvíječem. V kombinaci s vyhřívaným pracovním stolem je ideálním pomocníkem a díky vysoké kvalitě žehlení šetří čas a energii.

 

RYCHLÝ KONTAKT

Potřebujete poradit s výběrem? vyplňte náš formulář a my se Vám ozveme zpět.

TRADICE PRODEJE

Již 30 LET Vám dodáváme produkty nejvyšší kvality!

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

Vybavíme Vám kompletně celou profesionální prádelnu.

NÁVRH PRÁDELNY

Dokážeme Vám navrhnout, jak bude vypadat vaše prádelna.

PROFESIONÁLNÍ SERVIS

Nabízíme Vám nadstandardní záruční i pozáruční servis.