(+420) 556 736 128

meron@meron.cz

Náhradní díly

Naše firma Meron a.s. vyrábí a dodává nové náhradní díly na veškeré prací stroje řady PAC, které byly dříve vyráběny v ROMO Fulnek. V případě, že některé nakupované náhradní díly se již u původních dodavatelů nevyrábějí, máme zpracováno konstrukční řešení pro jejich náhradu ekvivalentními náhradními díly. Při výrobě náhradních dílů u nás dochází k jejich inovaci a tím i zlepšení kvality a hlavně prodloužení jejich životnosti.

 

Zajišťujeme taktéž dodávky náhradních dílů pro žehliče KZ 1218.1, KZ 1618.1, KZ 165.1 a sušiče SB 6, vyráběné dříve slovenským podnikem KOVO Beluša. Protože MERON a.s. má vlastní konstrukční a výrobní kapacity, zabezpečujeme také zakázkovou výrobu náhradních dílů dle originální konstrukční dokumentace na průmyslové žehliče KST 250, sušiče prádla SB30 o odstředivky CR4.

 

Na veškeré vybavení prádelen, které bylo zákazníkům dodáno naší firmou, jedná se především o výrobky značky UNIMAC a IMESA , dodáváme všechny náhradní díly přímo ze skladu v ČR.

 

Náhradní díly zasíláme zásilkovou službou s garancí dodávek do 24 hodin. Veškeré objednávky přijaté do 11.00 hod. expedujeme tentýž den.

 

Při objednávkách náhradních dílů prosíme naše zákazníky, aby náhradní díly identifikovali a objednávali dle údajů uvedených v původních katalozích náhradních dílů.

 

Katalogy náhradních dílů

Náhradní díly - ceny

Pro cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

 

Pokud potřebujete jakýkoliv náhradní díl, součástku nebo příslušenství pro prádelnu, kontaktujte nás na následujících odkazech - telefonicky: kontaktujte nás, nebo prostřednictvím formuláře napište nám.

 

 

© Meron a.s., všechna práva vyhrazena.

Cookies prohlášení