Sušiče profesionální

Profesionální sušiče určené do menších provozů jako jsou penzióny, mateřské školy apod. Sušiče jsou vybaveny odsáváním, díky kterému je dosaženo vysoké rychlosti sušení.

Sušič IMESA řady ES pro 7 kg prádla

Sušič IMESA ES 7

imesa ES 7

Sušiče prádla IMESA splňují požadavky jak malých, tak i velkých prádelen. Svým kvalitním provedením sušiče odpovídají veškerým evropským bezpečnostním předpisům. Sušiče se vyznačují jednoduchou obsluhou a vysokou spolehlivostí. Sušiče je možno dodat s elektrickým a parním ohřevem. Sušicí buben je vyroben z nerezové oceli. Technologie sušení je řízena pomocí mikroprocesoru. Na řídicí desku s mikroprocesorem se poskytuje záruka po dobu 24 měsíců. Standardní provedení sušiče je vybaveno 10 programy, které řídí teplotu a dobu sušení, optimalizují teplotu a dobu ochlazování, řídí reverzaci sušicího bubnu. Na displeji jsou signalizovány možné poruchy a nezbytná údržba. Uživatel má možnost nastavit dobu sušení a teplotu.

Technické parametry Napište nám Kontakty

Sušič UNIMAC řady FDE7 pro 8 kg prádla

Sušič UNIMAC FDE7

meron apm 10

Sušiče FDE7 mají kapacitu 8kg až 10kg prádla. Sušič je možno dodat v provedení na 3-fázové připojení (5,5 kW), které zajišťuje krátký cyklus sušení. Velké nakládací dveře garantují snadnou manipulaci s prádlem. Sušiče mohou být dodány s elektrickým a plynovým ohřevem.

Technické parametry Napište nám Kontakty

Sušič UNIMAC řady ND až pro 10 kg prádla

Sušič UNIMAC řady ND

meron apm 10

Sušiče UNIMAC ND mají kapacitu až 10kg prádla. Sušič je standardně dodáván v provedení na 3-fázové připojení (6 kW), které zajišťuje krátký cyklus sušení. Velké nakládací dveře garantují snadnou manipulaci s prádlem. Sušiče mohou být dodány s elektrickým a plynovým ohřevem. Sušič může být dovybaven mincovníkem pro samoobslužné prádelny.

Technické parametry Napište nám Kontakty

Aktuality

Firma MERON a.s. představuje nové pračky UNIMAC

Vážení zákazníci, v roce 2018 uvádíme na český trh nové odpružené pračky UNIMAC o kapacitě 35 - 60 kg prádla. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Oznámení

Ve dnech 21.7.-24.7.2015 bude z důvodu dovolených provoz firmy omezen. Děkujeme za pochopení.

Oznámení

Oznamujeme, že dne 16.2.2015 se koná řádná valná hromada MERON a.s.
Zveřejněno 9.1.2015

Oznámení

Oznamujeme, že dne 12.12.2014 se koná valná hromada akciové společnosti MERON a.s.. Bližší informace akcionáři naleznou v sekci vstup pro akcionáře.
Zveřejněno 11.11.2014

Systém mokrého čištění – wet clean system

V roce 2013 jsme ve spolupráci s firmou IMESA úspěšně zavedli do našeho sortimentu inovativní systém mokrého čištění – wet clean system. V případě zájmu o tuto technologii nás neváhejte kontaktovat.

Nová hygienická pračka APM120F

V roce 2011 jsme úspěšně zakončili vývoj a certifikaci nové hygienické pračky APM120F, řízené frekvenčním měničem. V tomtéž roce jsme úspěšně uvedli do provozu první nové kusy. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Firma MERON a.s. představuje nové pračky IMESA

Vážení zákazníci, uvádíme na český trh nové odpružené pračky IMESA, modelové řady LM. Stroje mají nový vzhled a jsou vybaveny novým moderním programátorem s dotykovým displejem. Stroje jsou nabízeny o kapacitě 7 - 85 kg prádla. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.