Reference

Meron a.s. poskytuje své služby již více než 27 let celé řadě velkých a malých firem v oblasti profesionální prádelenské techniky, průmyslovým prádelnám, nemocnicím, hotelům, penziónům, domovům důchodců a sociální péče a řadě dalších uživatelů jak v České republice, tak i v zahraničí. Nerozlišujeme mezi velkým a malým zákazníkem, pro nás je důležitý každý zákazník, pro kterého odvedeme profesionální a kvalitní práci, ať již v dodávce nové techniky, tak v rámci servisní činnosti.

Naši zákazníci:

Našimi zákazníky jsou například Prádelna Kyselý a.s., Okresní nemocnice v Jičíně, Nemocnice Milosrdných bratří v Letovicích, Vazební věznice v Opavě, OKD a OKK v Ostravě, Lázně Poděbrady, a.s., firma PRO LEN s.r.o. a celá řada profesionálních prádelen.


APM 210 1000189 4023948

Našimi významnými zákazníky jsou rovněž armáda České republiky, vězeňská služba ČR, ale také Jaderná elektrárna Temelín a Jaderná elektrárna Mochovce.

Zahraniční zákazníci:

Od roku 2000 jsme dodali řadu pracích strojů a vybavení prádelen v Ruské Federaci, do Polska a na Slovensko. Např. velkokapacitní prokládací prací stroje pro Ministerstvo dopravy Ruské Federace. Na Slovensku patří k našim zákazníkům Jaderná elektrárna Mochovce, Nemocnice v Čadci, PeLiM, Nemocnice s poliklinikou v Žilině, ZDRAVSERVIS s.r.o. Košice, nemocnice Šaca v Košicích atd. Do Polska jsme dodali firmě PRALMAG servis v Katowicích tři prací stroje APM 120E, pro Pátou oční kliniku v Katowicích dva prací stroje APM120E, a řadu dalších.

Máte-li jakýkoliv dotaz, prosím kontaktujte nás…

Aktuality

Firma MERON a.s. představuje nové pračky UNIMAC

Vážení zákazníci, v roce 2018 uvádíme na český trh nové odpružené pračky UNIMAC o kapacitě 35 - 60 kg prádla. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Oznámení

Ve dnech 21.7.-24.7.2015 bude z důvodu dovolených provoz firmy omezen. Děkujeme za pochopení.

Oznámení

Oznamujeme, že dne 16.2.2015 se koná řádná valná hromada MERON a.s.
Zveřejněno 9.1.2015

Oznámení

Oznamujeme, že dne 12.12.2014 se koná valná hromada akciové společnosti MERON a.s.. Bližší informace akcionáři naleznou v sekci vstup pro akcionáře.
Zveřejněno 11.11.2014

Systém mokrého čištění – wet clean system

V roce 2013 jsme ve spolupráci s firmou IMESA úspěšně zavedli do našeho sortimentu inovativní systém mokrého čištění – wet clean system. V případě zájmu o tuto technologii nás neváhejte kontaktovat.

Nová hygienická pračka APM120F

V roce 2011 jsme úspěšně zakončili vývoj a certifikaci nové hygienické pračky APM120F, řízené frekvenčním měničem. V tomtéž roce jsme úspěšně uvedli do provozu první nové kusy. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Firma MERON a.s. představuje nové pračky IMESA

Vážení zákazníci, uvádíme na český trh nové odpružené pračky IMESA, modelové řady LM. Stroje mají nový vzhled a jsou vybaveny novým moderním programátorem s dotykovým displejem. Stroje jsou nabízeny o kapacitě 7 - 85 kg prádla. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.