Průmyslové pračky profesionální

Průmyslové pračky LM5 a NWFL jsou optimálním řešením pro malé provozy jako jsou penziony, mateřské školy, kadeřnické salóny, malokapacitní prádelny. Vyznačují se ekonomickým provozem, vysokou kvalitou a životností.

Pračka IMESA LM 7 - pro 6,5 kg prádla

Pračka IMESA LM 7

imesa LM 5

Odpružené pračky LM 7 jsou určeny pro praní prádla v malokapacitních prádelnách. Jsou vhodné rovněž jako doplněk do velkokapacitních prádelen (např. do hotelových prádelen pro praní prádla hostů a pod.). Prací program je řízen pomocí procesoru s osmi pevně nastavenými programy. Veškeré součásti pračky, které přicházejí do kontaktu s prací lázní, jsou vyrobeny z nerezové oceli. Vnější plášť pračky je vyroben z nerezové oceli. Pračky jsou vybaveny elektrickým ohřevem prací lázně.

Technické parametry Napište nám Kontakty

Pračka UNIMAC NF3J - pro 10 kg prádla

UNIMAC NF3J

unimac NWFL 84

Pračky NF3J jsou optimálním řešením pro malé provozy jako jsou penziony, mateřské školy, kadeřnické salóny, malokapacitní prádelny. Vyznačují se ekonomickým provozem, vysokou kvalitou a životností. Díky poměru kapacity až 10 kg, pořizovacích nákladů a bezkonkurenčních záručních podmínek je tato pračka správnou volbou pro menší provozy. Pračku lze dodat rovněž v celonerezovém provedení. Pračka může být vybavena vypouštěcím čerpadlem nebo vypouštěcím ventilem.

Technické parametry Napište nám Kontakty

Aktuality

Firma MERON a.s. představuje nové pračky UNIMAC

Vážení zákazníci, v roce 2018 uvádíme na český trh nové odpružené pračky UNIMAC o kapacitě 35 - 60 kg prádla. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Oznámení

Ve dnech 21.7.-24.7.2015 bude z důvodu dovolených provoz firmy omezen. Děkujeme za pochopení.

Oznámení

Oznamujeme, že dne 16.2.2015 se koná řádná valná hromada MERON a.s.
Zveřejněno 9.1.2015

Oznámení

Oznamujeme, že dne 12.12.2014 se koná valná hromada akciové společnosti MERON a.s.. Bližší informace akcionáři naleznou v sekci vstup pro akcionáře.
Zveřejněno 11.11.2014

Systém mokrého čištění – wet clean system

V roce 2013 jsme ve spolupráci s firmou IMESA úspěšně zavedli do našeho sortimentu inovativní systém mokrého čištění – wet clean system. V případě zájmu o tuto technologii nás neváhejte kontaktovat.

Nová hygienická pračka APM120F

V roce 2011 jsme úspěšně zakončili vývoj a certifikaci nové hygienické pračky APM120F, řízené frekvenčním měničem. V tomtéž roce jsme úspěšně uvedli do provozu první nové kusy. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Firma MERON a.s. představuje nové pračky IMESA

Vážení zákazníci, uvádíme na český trh nové odpružené pračky IMESA, modelové řady LM. Stroje mají nový vzhled a jsou vybaveny novým moderním programátorem s dotykovým displejem. Stroje jsou nabízeny o kapacitě 7 - 85 kg prádla. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.