Profesionální pračky odpružené

Průmyslové odpružené pračky jsou určeny pro praní prádla v průmyslových prádelnách, hotelech, penziónech, nemocnicích, domovech sociální péče a obdobných provozech. Jejich výhodou je vysoký stupeň odstředění. Pračky o menší kapacitě není nutno kotvit k podlaze.

Pračky UNIMAC řady UX pro 8 - 75 kg prádla

Pračka UNIMAC UX 18; 25; 35; 55; 75; 100; 135; 165

unimac LM 55 - 85

Odpružené pračky UNIMAC se vyznačují robustní konstrukci a kvalitou zpracování. Na tyto stroje poskytujeme nadstandardní záruční podmínky. Základními přednostmi stroje jsou:

  • Frekvenčně řízený motor
  • Otáčky odstředění, až 1000 ot/min
  • Robustní kontrukce, vysoká životnost
  • Nerezové provedení skeletu a bubnu
  • Uživatelský mikroprocesor - až 99 programů

Technické parametry Napište nám Kontakty

Pračky IMESA řady LM pro 6 - 85 kg prádla

Pračka IMESA LM 6; 8; 11; 14; 18; 23

imesa LM 8 - 11

Odpružené prací stroje řady "LM" jsou určeny pro praní prádla v průmyslových prádelnách, hotelech, penzionech, domovech sociální péče, apd., kde se pere menší množství běžného prádla. Prací stroje řady "LM" nemusí být kotveny k betonovému základu. Prací program je řízen pomocí elektronického programátoru s mikroprocesorem. Prací stroje mohou být opatřeny elektrickým nebo parním ohřevem prací lázně.


Technické parametry Napište nám Kontakty

Pračka IMESA LM 30; 40; 55; 70; 85

imesa LM 55 - 85

Odpružené prací stroje řady "LM" jsou určeny pro praní prádla v průmyslových prádelnách, hotelech, penzionech, domovech sociální péče, apd., kde se pere větší množství běžného prádla. Prací stroje řady "LM" nemusí být kotveny k betonovému základu. Prací program je řízen pomocí elektronického programátoru s mikroprocesorem. Prací stroje mohou být opatřeny elektrickým nebo parním ohřevem prací lázně.

Technické parametry Napište nám Kontakty

Aktuality

Firma MERON a.s. představuje nové pračky UNIMAC

Vážení zákazníci, v roce 2018 uvádíme na český trh nové odpružené pračky UNIMAC o kapacitě 35 - 60 kg prádla. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Oznámení

Ve dnech 21.7.-24.7.2015 bude z důvodu dovolených provoz firmy omezen. Děkujeme za pochopení.

Oznámení

Oznamujeme, že dne 16.2.2015 se koná řádná valná hromada MERON a.s.
Zveřejněno 9.1.2015

Oznámení

Oznamujeme, že dne 12.12.2014 se koná valná hromada akciové společnosti MERON a.s.. Bližší informace akcionáři naleznou v sekci vstup pro akcionáře.
Zveřejněno 11.11.2014

Systém mokrého čištění – wet clean system

V roce 2013 jsme ve spolupráci s firmou IMESA úspěšně zavedli do našeho sortimentu inovativní systém mokrého čištění – wet clean system. V případě zájmu o tuto technologii nás neváhejte kontaktovat.

Nová hygienická pračka APM120F

V roce 2011 jsme úspěšně zakončili vývoj a certifikaci nové hygienické pračky APM120F, řízené frekvenčním měničem. V tomtéž roce jsme úspěšně uvedli do provozu první nové kusy. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Firma MERON a.s. představuje nové pračky IMESA

Vážení zákazníci, uvádíme na český trh nové odpružené pračky IMESA, modelové řady LM. Stroje mají nový vzhled a jsou vybaveny novým moderním programátorem s dotykovým displejem. Stroje jsou nabízeny o kapacitě 7 - 85 kg prádla. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.