Profesionální pračky neodpružené

Tyto pračky jsou vhodným řešením v provozu menších prádelen. Vyznačují se vysokou životností a nízkou pořizovací cenou. Rozsah otáček odstředění je do 500 ot./min.. Pračky vyžadují pevné ukotvení k betonové podlaze s dostatečnou nosností.

Pračky IMESA řady RC pro 8 - 70 kg prádla

Pračka IMESA RC 8; 11; 14; 18; 23

imesa rc

Neodpružené prací stroje řady "RC" jsou určeny pro praní prádla v nenáročných menších profesionálních prádelnách kde se pere běžné prádlo s nižším stupněm odstředění. Prací stroje musí být pevně ukotveny k betonovému základu s dostatečnou nosností. Prací program je řízen pomocí elektromechanického nebo elektronického programátoru s mikroprocesorem. Prací stroje mohou být opatřeny elektrickým nebo parním ohřevem prací lázně.


Technické parametry Napište nám Kontakty

Pračka IMESA RC 30; 40; 55; 70

imesa rc

Neodpružené prací stroje řady IMESA "RC" jsou určeny pro praní prádla v nenáročných větších profesionálních prádelnách kde se pere běžné prádlo s nižším stupněm odstředění. Prací stroje musí být pevně ukotveny k betonovému základu s dostatečnou nosností. Prací program je řízen pomocí elektromechanického nebo elektronického programátoru s mikroprocesorem. Prací stroje mohou být opatřeny elektrickým nebo parním ohřevem prací lázně.

Technické parametry Napište nám Kontakty

Aktuality

Firma MERON a.s. představuje nové pračky UNIMAC

Vážení zákazníci, v roce 2018 uvádíme na český trh nové odpružené pračky UNIMAC o kapacitě 35 - 60 kg prádla. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Oznámení

Ve dnech 21.7.-24.7.2015 bude z důvodu dovolených provoz firmy omezen. Děkujeme za pochopení.

Oznámení

Oznamujeme, že dne 16.2.2015 se koná řádná valná hromada MERON a.s.
Zveřejněno 9.1.2015

Oznámení

Oznamujeme, že dne 12.12.2014 se koná valná hromada akciové společnosti MERON a.s.. Bližší informace akcionáři naleznou v sekci vstup pro akcionáře.
Zveřejněno 11.11.2014

Systém mokrého čištění – wet clean system

V roce 2013 jsme ve spolupráci s firmou IMESA úspěšně zavedli do našeho sortimentu inovativní systém mokrého čištění – wet clean system. V případě zájmu o tuto technologii nás neváhejte kontaktovat.

Nová hygienická pračka APM120F

V roce 2011 jsme úspěšně zakončili vývoj a certifikaci nové hygienické pračky APM120F, řízené frekvenčním měničem. V tomtéž roce jsme úspěšně uvedli do provozu první nové kusy. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Firma MERON a.s. představuje nové pračky IMESA

Vážení zákazníci, uvádíme na český trh nové odpružené pračky IMESA, modelové řady LM. Stroje mají nový vzhled a jsou vybaveny novým moderním programátorem s dotykovým displejem. Stroje jsou nabízeny o kapacitě 7 - 85 kg prádla. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.