Profesionální pračky hygienické

Hygienické průmyslové pračky jsou určeny pro praní silně znečištěného prádla v profesionálních provozech a prádelnách, nemocnicích, domovech sociální péče, domovech důchodců a dalších provozech, kde je požadováno oddělení znečištěného a vypraného prádla dělicí mezistěnou.

Pračky UNIMAC řady UHM pro 16 - 67 kg prádla

Pračka UNIMAC UHM 016

unimac UHM 16
  • Odpružená, hygienická pračka s vysokým stupněm odstředění.
  • Vnější skelet a buben jsou vyrobeny z nerez oceli.
  • Pračka je řízená volně programovatelným mikroprocesorem s možností programování přes PC.
  • 4 násypky, možnost napojení čerpadel tekutých pracích prostředků.

Technické parametry Napište nám Kontakty

Pračka UNIMAC UHM 027; 33; 49; 67

unimac UHM 27
  • Odpružená, hygienická pračka s vysokým stupněm odstředění.
  • Vnější plášť a buben jsou vyrobeny z nerez oceli.
  • Pračka je řízená volně programovatelným mikroprocesorem s možností programování přes PC.
  • Paměť na 30 programů.
  • 4 násypky, možnost napojení čerpadel tekutých pracích prostředků.

Technické parametry Napište nám Kontakty

Pračky MERON řady APM pro 90 - 210 kg prádla

Pračka MERON APM 90F; 120F

meron apm 60

Průmyslové prací stroje s odstřeďováním jsou řešeny jako prokládací s dělicí mezistěnou. Tyto prací stroje jsou ideální pro praní silně znečištěného prádla v nemocničních prádelnách, kde je požadováno praní infikovaného prádla. Prací stroje APM 90F (APM 120 F) jsou dodávány s volně programovatelným elektronickým programátorem, u kterého je možno zvolit češtinu. Originální řešení pracích strojů řady APM s plovoucím závěsem umožňuje identifikaci vzniku nadměrného nevývažku již v počáteční fázi rozběhu do odstředění. Náběh do odstředění je řízen frekvenčním měničem. Díky využití dlouholetých zkušeností vyznačují se prací stroje APM řadou předností, mezi které patří zejména masivní konstrukce, vysoká stabilita během odstředění, jednoduchost obsluhy a vysoká provozní spolehlivost.

Technické parametry Napište nám Kontakty

Pračka MERON APM 210

meron apm 10

Průmyslové prací stroje s odstřeďováním jsou řešeny jako prokládací s dělicí mezistěnou. Tyto prací stroje jsou ideální pro praní silně znečištěného prádla v nemocničních prádelnách, kde je požadováno praní infikovaného prádla. Prací stroje APM 210 E jsou dodávány s elektronickým programátorem. Varianta APM 210 K je dodávána s kartovým programátorem. Originální řešení pracích strojů řady APM s plovoucím závěsem umožňuje identifikaci vzniku nadměrného nevývažku již v počáteční fázi rozběhu do odstředění, kdy je dynamické namáhání hlavních částí pracího stroje minimální. Díky využití dlouholetých zkušeností vyznačují se prací stroje APM 210 E (K) řadou předností, mezi které patří zejména masivní konstrukce, vysoká stabilita během odstředění, jednoduchost obsluhy a vysoká provozní spolehlivost.

Technické parametry Napište nám Kontakty

Aktuality

Firma MERON a.s. představuje nové pračky UNIMAC

Vážení zákazníci, v roce 2018 uvádíme na český trh nové odpružené pračky UNIMAC o kapacitě 35 - 60 kg prádla. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Oznámení

Ve dnech 21.7.-24.7.2015 bude z důvodu dovolených provoz firmy omezen. Děkujeme za pochopení.

Oznámení

Oznamujeme, že dne 16.2.2015 se koná řádná valná hromada MERON a.s.
Zveřejněno 9.1.2015

Oznámení

Oznamujeme, že dne 12.12.2014 se koná valná hromada akciové společnosti MERON a.s.. Bližší informace akcionáři naleznou v sekci vstup pro akcionáře.
Zveřejněno 11.11.2014

Systém mokrého čištění – wet clean system

V roce 2013 jsme ve spolupráci s firmou IMESA úspěšně zavedli do našeho sortimentu inovativní systém mokrého čištění – wet clean system. V případě zájmu o tuto technologii nás neváhejte kontaktovat.

Nová hygienická pračka APM120F

V roce 2011 jsme úspěšně zakončili vývoj a certifikaci nové hygienické pračky APM120F, řízené frekvenčním měničem. V tomtéž roce jsme úspěšně uvedli do provozu první nové kusy. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Firma MERON a.s. představuje nové pračky IMESA

Vážení zákazníci, uvádíme na český trh nové odpružené pračky IMESA, modelové řady LM. Stroje mají nový vzhled a jsou vybaveny novým moderním programátorem s dotykovým displejem. Stroje jsou nabízeny o kapacitě 7 - 85 kg prádla. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.