O firmě

Firma Meron a.s. byla založena již v roce 1991. Sídlo firmy je ve Fulneku, ale centrum obchodní činnosti (prodej výrobků, náhradních dílů, servis a výroba) je umístěno v Mankovicích u Oder. Naše firma je rodinnou ryze českou firmou. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je naší prioritou.

V současné době dodáváme špičkové profesionální průmyslové pračky s kapacitou od 8 kg do 210 kg prádla, malokapacitní a velkokapacitní žehliče a sušiče prádla a různé příslušenství pro prádelny všech druhů, velikostí a určení. Na českém trhu máme zastoupení největšího světového výrobce prádelenské techniky Alliance Laundry Systems pro značku UNIMAC a velmi úzce spolupracujeme s italskou firmou IMESA. Základem naší vzájemné a dlouholeté spolupráce je především solidnost a partnerský přístup k zákazníkovi.

MeronNaše firma zároveň dodává, nebo vyrábí široký sortiment náhradních dílů a provádí také opravy a servis pro různé typy zařízení pro prádelny včetně starších pracích strojů ROMO - PAC 8-7M, PAC 120 a PAC 181. U řady výrobků firmy ROMO Fulnek jsme převzali práva a povinnosti prvovýrobce.


Víme, že nabízíme špičkovou techniku, a proto nabízíme nadstandardní záruční podmínky. Zajištění následného kvalitního servisu považujeme za samozřemost, protože prodejem naše služby nekončí.

veletrhFirma MERON a.s. se aktivně a pravidelně zúčastňuje veletrhů a odborných akcí, které se týkají problematiky prádelenství jak v České republice, tak i na Slovensku. Běžná je naše účast na výstavách INTERCLEAN, HORECA a řadě dalších.

Velmi pečlivě dbáme na odbornou zdatnost našich zaměstnanců a pravidelně se zúčastňujeme školení v našem oboru včetně zahraničních - přímo u výrobců značek UNIMAC a IMESA. Pro smluvní partnery organizujeme pravidelné odborné semináře pro odbornou technickou a servisní podporu.

Máte-li jakýkoliv dotaz, prosím kontaktujte nás…

Aktuality

Firma MERON a.s. představuje nové pračky UNIMAC

Vážení zákazníci, v roce 2018 uvádíme na český trh nové odpružené pračky UNIMAC o kapacitě 35 - 60 kg prádla. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Oznámení

Ve dnech 21.7.-24.7.2015 bude z důvodu dovolených provoz firmy omezen. Děkujeme za pochopení.

Oznámení

Oznamujeme, že dne 16.2.2015 se koná řádná valná hromada MERON a.s.
Zveřejněno 9.1.2015

Oznámení

Oznamujeme, že dne 12.12.2014 se koná valná hromada akciové společnosti MERON a.s.. Bližší informace akcionáři naleznou v sekci vstup pro akcionáře.
Zveřejněno 11.11.2014

Systém mokrého čištění – wet clean system

V roce 2013 jsme ve spolupráci s firmou IMESA úspěšně zavedli do našeho sortimentu inovativní systém mokrého čištění – wet clean system. V případě zájmu o tuto technologii nás neváhejte kontaktovat.

Nová hygienická pračka APM120F

V roce 2011 jsme úspěšně zakončili vývoj a certifikaci nové hygienické pračky APM120F, řízené frekvenčním měničem. V tomtéž roce jsme úspěšně uvedli do provozu první nové kusy. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Firma MERON a.s. představuje nové pračky IMESA

Vážení zákazníci, uvádíme na český trh nové odpružené pračky IMESA, modelové řady LM. Stroje mají nový vzhled a jsou vybaveny novým moderním programátorem s dotykovým displejem. Stroje jsou nabízeny o kapacitě 7 - 85 kg prádla. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.