Náhradní díly

Naše firma Meron a.s. vyrábí a dodává nové náhradní díly na veškeré prací stroje řady PAC, které byly dříve vyráběny v ROMO Fulnek. V případě, že některé nakupované náhradní díly se již u původních dodavatelů nevyrábějí, máme zpracováno konstrukční řešení pro jejich náhradu ekvivalentními náhradními díly. Při výrobě náhradních dílů u nás dochází k jejich inovaci a tím i zlepšení kvality a hlavně prodloužení jejich životnosti.

Zajišťujeme taktéž dodávky náhradních dílů pro žehliče KZ 1218.1, KZ 1618.1, KZ 165.1 a sušiče SB 6, vyráběné dříve slovenským podnikem KOVO Beluša. Protože MERON a.s. má vlastní konstrukční a výrobní kapacity, zabezpečujeme také zakázkovou výrobu náhradních dílů dle originální konstrukční dokumentace na průmyslové žehliče KST 250, sušiče prádla SB30 o odstředivky CR4.

Na veškeré vybavení prádelen, které bylo zákazníkům dodáno naší firmou, jedná se především o výrobky značky UNIMAC a IMESA , dodáváme všechny náhradní díly přímo ze skladu v ČR.

Náhradní díly zasíláme zásilkovou službou s garancí dodávek do 24 hodin. Veškeré objednávky přijaté do 11.00 hod. expedujeme tentýž den.

Při objednávkách náhradních dílů prosíme naše zákazníky, aby náhradní díly identifikovali a objednávali dle údajů uvedených v původních katalozích náhradních dílů.

Katalogy náhradních dílů

Při otevírání souborů PDF s katalogy ND mějte prosím trpělivost, než se požadovaná stránka načte a zobrazí. Vzhledem k rozsáhlosti souborů může načítání stránky trvat i několik minut.


Náhradní díly - ceny:

Pro cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Pokud potřebujete jakýkoliv náhradní díl, součástku nebo příslušenství pro prádelnu, kontaktujte nás na následujících odkazech - telefonicky: kontaktujte nás, nebo prostřednictvím formuláře napište nám.

Děkujeme.

Z galerie náhradních dílů:

Obráběné náhradní díly Elektropřístroje a pneumatické prvky Pryžové náhradní díly
Pružiny a tlumiče Převodovky E BOX I Převodovky ALBOX
Náboje pracích bubnů Elektromotory Parní tlakové hadice
Parní ventily Vodní ventily Spojky
Řemenice Vnější bubny Růžice s hřídelí
Náhradní díly pro uzávěry pracích bubnů Řetězové kolo (KST250)
Aktuality

Firma MERON a.s. představuje nové pračky UNIMAC

Vážení zákazníci, v roce 2018 uvádíme na český trh nové odpružené pračky UNIMAC o kapacitě 35 - 60 kg prádla. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Oznámení

Ve dnech 21.7.-24.7.2015 bude z důvodu dovolených provoz firmy omezen. Děkujeme za pochopení.

Oznámení

Oznamujeme, že dne 16.2.2015 se koná řádná valná hromada MERON a.s.
Zveřejněno 9.1.2015

Oznámení

Oznamujeme, že dne 12.12.2014 se koná valná hromada akciové společnosti MERON a.s.. Bližší informace akcionáři naleznou v sekci vstup pro akcionáře.
Zveřejněno 11.11.2014

Systém mokrého čištění – wet clean system

V roce 2013 jsme ve spolupráci s firmou IMESA úspěšně zavedli do našeho sortimentu inovativní systém mokrého čištění – wet clean system. V případě zájmu o tuto technologii nás neváhejte kontaktovat.

Nová hygienická pračka APM120F

V roce 2011 jsme úspěšně zakončili vývoj a certifikaci nové hygienické pračky APM120F, řízené frekvenčním měničem. V tomtéž roce jsme úspěšně uvedli do provozu první nové kusy. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Firma MERON a.s. představuje nové pračky IMESA

Vážení zákazníci, uvádíme na český trh nové odpružené pračky IMESA, modelové řady LM. Stroje mají nový vzhled a jsou vybaveny novým moderním programátorem s dotykovým displejem. Stroje jsou nabízeny o kapacitě 7 - 85 kg prádla. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.